Kategórie      

Vernostný program

Úvod Vernostný program

Vernostný program pre registrovaných a verných zákazníkov


Veríme, že sa Vám nakupovanie u nás zapáči a budete sa ku nám vracať čoraz častejšie. Práve preto by sme chceli Vašu priazeň odmeniť a ponúknuť Vám zľavu vo forme Vernostného programu. Túto zľavu môžu využiť iba registrovaný zákazníci, ktorí registráciou získavajú aj ďalšie výhody.

Ako funguje vernostný program:

Za každý Váš nákup ste odmeňovaní vernostnými bodmi, ktoré si môžete vymeniť za peniažky a tak získať určitú zľavu na Váš budúci nákup.

 

Ako môžete získať body:

Pri každom jednom produkte je uvedený počet bodov, ktorý môžete získať zakúpením daného produktu. Počet bodov závisí od ceny produktu, t.z. ak daný produkt má hodnotu 1 EUR, jeho zakúpením získate 1 vernostný bod, čiže za každé jedno Euro nákupu získate 1 vernostný bod. 

 

Príklad: Kúpite si náramok za 12 EUR, následne Vám automaticky pripíšeme na Váš vernostný účet 12 vernostných bodov. Tovar v hodnote 12,80 EUR má tiež hodnotu 12 bodov, čiže suma sa stále zaokrúhľuje smerom nadol na celé číslo.

 

Body pripisujeme na zákaznícke konto až po úplnom vybavení objednávky. Stav Vašich bodov si môžete kontrolovať vo Vašej zákazníckej sekcii.

 

Dôležité: 

Pred zadaním objednávky musíte byť prihlásený na našej stránke, v opačnom prípade sa Vám vernostné body nazapočítajú na vernostný účet. 

 

Ako môžete využiť Vaše body:

Body môžete vymeniť za peniažky a uhradiť tak časť objednávky nazbieranými bodmi. Hodnota 1 bodu je 0,03 EUR.


Príklad:
Nákupom v hodnote 100 EUR získate 100 bodov, ktoré si pri ďalšom nákupe môžete uplatniť vo forme zľavy v hodnote 3 EUR. Samozrejme sa môžete sám rozhodnúť o tom, kedy a koľko bodov použijete.

 

Čo potrebujete ešte vedieť:

Pri vrátení tovaru, alebo v prípade storna objednávky sa body nevracajú. Vernostné body nie je možné vymeniť za hotovosť, ale iba za tovar z nášho sortimentu. Body nie je možné presúvať, ani darovať inej osobe. Uplatnenie nazbieraných bodov nie je časovo limitované, môžete ich využiť kedykoľvek.

 

Zhrnutie:

1€ = 1 bod

100 bodov = 3 EUR zľava

  Copyright 2016 - 2024 © ARToniabeads
Real Time Analytics