Kategórie      

Doprava

POŠTOVNÉ NA SLOVENSKO:


Platba vopred na bankový účet:

  • Doporučená zásielka Slovenská pošta 1.trieda -  2,15 EUR s DPH
  • Doporučená zásielka Slovenská pošta 2.trieda -  1,95 EUR s DPH
  • Doporučená zásielka pri objednávke nad 50 EUR – ZDARMA

 

 Dobierka:

  • Doporučená zásielka Slovenská pošta 1.trieda -  2,95 EUR s DPH
  • Doporučená zásielka Slovenská pošta 2.trieda -  2,75 EUR s DPH


 

POŠTOVNÉ DO ČIECH:


Pri platbe vopred na bankový účet si za dopravné účtujeme 4,60 EUR s DPH s doručením do 3-5 pracovných dní od podania zásielky. Zásielka sa posiela ako doporučený list.

Platba na dobierku nie je možná.

V prípade, ak objednávka bez poštovného nepresiahne sumu 10 EUR, je možnosť poslať zásielku Slovenskou poštou ako obyčajnú listovú zásielku 1.triedy. Za takúto možnosť dopravy si účtujeme 1,60 EUR s DPH. Zásielka v tomto prípade sa posiela na vlastnú zodpovednosť kupujúceho. Pri strate zásielky nie sme povinný uznať reklamáciu. Doručenie zásielky je do 3 - 5 dní.

 

POŠTOVNÉ DO ZAHRANIČIA (SHIPPING ABROAD):


V nasledovnej tabuľke sú uvedené orientačné sumy poštovného do zahraničia. Platba na dobierku nie je možná. Ponúkame možnosť platby cez Paypal alebo bankovým prevodom. Presnú cenu poštovného Vám oznámime po skompletizovaní Vašej objednávky, keď budeme vedieť jej presnú hmotnosť; približné poštovné však môžete zistiť aj z nasledovnej tabuľky:

In the following table, you can find informative shipping costs to abroad. We also ship to many countries not included in this table. We will inform you about precise shipping costs for your order after we have completed it. Payment is only possible using Paypal or bank transfer.

 

EUROPE
Value of order Delivery costs
from 0 EUR to 10 EUR 3,70 EUR
from 10,01 EUR to 100 EUR 6,40 EUR
from 100,01 EUR to 300 EUR 10 EUR
over 300 EUR free

 

 

 

 

Copyright 2016 - 2024 © ARToniabeads
Real Time Analytics